Usługi

  • Specjalistyczny osprzęt dla żeglarstwa

Oferujemy różnego rodzaju profesjonalny osprzęt dla branży żeglarskiej, firm specjalizujących się w produkcji jachtów , łodzi i statków. Specjalizujemy się w dostarczaniu wszelkich rozwiązań. Z wielką starannością produkujemy odciągi linowe, ściągacze, relingi, końcówki lin, sworznie, a także świadczymy usługi w zakresie: 

- Gięcia rur 

- Obróbki skrawaniem

- Spawania stali czarnej, kwasoodpornej oraz aluminium.

- Zaciskanie lin o średnicy od 2 mm do 16 mm

- Walcowania gwintów


  • Wykonujemy konstrukcje stalowe

Specjalizujemy się w produkcji wszelkiego rodzaju konstrukcji stalowych m.in trawersy, belki rozporowe, klatki przeznaczone do transportu oraz wiele innych. Dokonujemy również przeglądów i atestacji konstrukcji z dojazdem do klienta. Dodatkowo przyjmujemy zlecenia na wykonywanie małych konstrukcji architektonicznych przeznaczonych do wyposażenia wnętrz i nie tylko. Posiadamy dostęp do malarni proszkowych dzięki czemu każdy element może zostać starannie wypiaskowany a następnie pomalowany na dowolny kolor aby uzyskać zamierzony efekt. 


  • Oferujemy szeroki zakres zaopatrzenia dla branży morskiej i budowlanej

Od wielu lat dostarczamy wszelkie rozwiązania dla branży morskiej i budowlanej na terenie całej Europy. Wykonujemy atestacje, przeglądy oraz naprawy. Dostarczamy produkty najwyższej jakości na statki oraz stocznie. 


  • Cięcie wodą

Nowoczesna maszyna umożliwia cięcie pod różnymi kątami co daje wysoką jakość finalnego produktu. Siła strumienia wody jest na tyle duża, że uzyskujemy idealne przycięcie danego materiału. Dzięki szybko rozwijającej się technologi usługa cięcia wodą odnajduje się w praktyczniej każdej branży. Przyjmujemy zlecenia na wycinanie z takich materiałów jak:

-        kamień

-        metal

-        drewno

-        ceramika

-        gres

-        kompozyty

-        stal

-        blachy


  • Serwis i Atestacja 

Stale wykonujemy serwis oraz atestację zawiesi, konstrukcji stalowych, wciągarek , osprzętu dźwignicowego i linowego, a także wielu innych. Po wykonaniu prawidłowego przeglądu wystawiamy odpowiedni atest zgodności. Istnieje możliwość wykonania usługi z dojazdem do klienta.

  • Sklep stacjonarny oraz internetowy

Posiadamy szeroko wyposażony magazyn. W stałej sprzedaży prowadzimy zawiesia, akcesoria do podnoszenia wszelkiego rodzajów ładunków, liny , haki, wciągarki, uchwyty , ściągacze oraz wiele innych produktów dostępnych na miejscu. 


W celu przedstawienia oferty na powyższe usługi prosimy o kontakt telefoniczny, mailowy lub poprzez formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.